II Dzień Logistyki

W dniu 7 czerwca 2018 r. na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej odbędzie się II Dzień Logistyki, w ramach którego przeprowadzone zostaną ogólnodostępne wykłady i warsztaty prowadzone przez przedsiębiorców i specjalistów w dziedzinie logistyki. Wydarzeniu towarzyszyć będą pokazy infrastruktury logistycznej oraz liczne konkursy. Głównym celem Dnia Logistyki jest propagowanie wiedzy z zakresu szeroko pojętej logistyki oraz integracja środowiska akademickiego z przedstawicielami biznesu i sektora publicznego. Tegoroczny Dzień Logistyki jest częścią uroczystych obchodów 25-lecia Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Wydarzenie zostało objęte patronatem Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów.