Wizyta na „V Sopockich Warsztatach Logistycznych”

22 – 23 listopada Paulina i Aleksandra reprezentowały SKNL „LogiSQUAD” podczas

22 listopada na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się uroczyste otwarcie warsztatów, które składały się z dwóch bloków tematycznych, w których studentki miały możliwość uczestniczyć. Pierwszy blok pt. „Wyzwanie branży TSL w kontekście zmian pokoleniowych – wpływ na możliwości budowania stabilnych profesjonalnych struktur organizacyjnych” został poprowadzony przez przedsiębiorstwo Uni-logistics, zaś drugi „Praktyczne aspekty obsługi spedycyjnej współczesnych łańcuchów dostaw – czyli jak zostać spedytorem? – V(kolejna) odsłona „give me 5(w) spedytorze” przedstawiła Pani Iwona Wasilkowska – Marszałkowska z Uniwersytetu w Toruniu.

W drugim dniu motywem przewodnim był praktyczny kontakt z logistyką, czyli wizyty studyjne. Studenci odwiedzili przedsiębiorstwa takie jak: LPP S.A., PEKAES Sp. z o.o., Uni-logistics Sp. z o.o.oraz Federal-Mogul Bimet S.A.

Dziękujemy Naukowe Koło Logistyki za świetną organizację i możliwość uczestnictwa!