IX Warszawskie Dni Logistyki

9-10 maja Daniel oraz Bartosz reprezentowali SKNL ,,LogiSQUAD” podczas ,,IX Warszawskie Dni Logistyki

9 maja na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie konferencji. Tego dnia prezentowane zostały artykuły uczestników, w tym także naszych członków. Daniel wraz z Bartoszem zaprezentowali swój referat pt. ,, Przeciwdziałanie nadmiernej emisji CO2 w transporcie ciężarowym”. Podczas wydarzenia prelekcje wygłosiły takie przedsiębiorstwa jak: Amazon, C.H. Robinson, PEKAES, cargo-partner, Leroy Merlin, Green Factory Logistics.

W drugim dniu organizowane były warsztaty w których nasi studenci wzięli udział:
– cargo-partner przygotował case study pt. ,,Optymalizacja rozwiązań w globalnych łańcuchach dostaw’’
– AMAZON Fulfillment Poland ,,Dzień w centrum dystrybucyjnym w firmie Amazon – procesy, wyzwania i możliwości usprawnień w logistyce’’.

Dzięki tym warsztatom przekonaliśmy się jak ważną rolę w każdym procesie odgrywa komunikacja, oraz poznaliśmy najważniejsze aspekty podczas wyboru sposobu przewozu towarów.🚛✈️🚈🚢

Dziękujemy Koło Naukowe Logistyki SGGW za świetną organizację oraz możliwość aktywnego uczestnictwa.🎉😊