Rusza rekrutacja do programu TOP Young 100 !

Studencie, Studentko!!!
Zapraszamy Cię do największego Programu skierowanego do studentów kierunków logistyka, transport, zarządzanie i inżynieria produkcji, analiza i zarządzanie w biznesie, analityka gospodarcza oraz automatyka i robotyka.
Chciałbyś wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach poprzez zmierzenie się z realnymi problemami biznesowymi największych przedsiębiorstw w Polsce? Wziąć udział w szkoleniach z obsługi najlepszych programów, które będziesz mógł wykorzystać w pracy zawodowej? Rozwijać się pod okiem osobistego Mentora? Nawiązać kontakty ze specjalistami z branży i poznać swoich potencjalnych pracodawców? Zapraszamy do TOP Young 100!
Nie czekaj, rekrutacja już trwa! W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem biuroprojektuty100@psml.pl